Advetura má na křížku 100 000 kilometrů!


Další Jubileum. Myslel jsem

si ,že kulatých 100 tisíc km najedu ještě vloni společně se Sadílkem,ale nevyšlo to.Alespoň máme dvě oslavy.Prostě můj Advík má kulatiny.

Výbava:

Výfuk Remus s ním spojený Y – svod a KN filtr. Nástavce řidítek. Boční hliníkové kufry vlastní výroby. Topcase Touratech,který musím drobet pohanit.Touratech má dost poddimenzovanou plotnu(dostanete stejnou na malý i na velký kufr),takže po přejezdu pouště v Sýrii jsem zjistil,že se úplně vylomil z plotny,musel jsem nechat udělat celou plotnu včetně protikusu novou z pořádného materiálu.Letos po návratu z Aljašky kufr ok,ale pro změnu nejde sundat z motorky,protože všechen bordel od zadního kola lítá přímo na zámek,který pojištuje kufr proti zcizení.Naštěstí stačilo zámky rozebrat a vyčistit.Za ty peníze je kufr bez úprav k nepoužití. Zkoušel jsem i snížené sedlo Sargent,ale kupodivu jsem se vrátil zpět k vysokému originálu.

Abych to shrnul:

Používám olej Repsol Racing 4T 10W 50 s dolitím 1l mezi intervaly výměny.což je 10tis.km. Jedinou závadu, kterou jsem musel řešit,byl vydřený zámek spínací skříňky,takže nešlo odemykat řízení.Musel jsem spínačku vyměnit a s ní samozřejmě oba zbývající zámky.Cena 5000kč. Ještě jsem letos vyměnil baterku,protože na tu původní z roku 2003 jsem se nechtěl spoléhat. Letos nás čeká se Sadílkem a Poubesem další cesta,tentokrát do Krgyzstánu.O které se později dočtete v sekci cesty. Takže vzhůru do další stovky. Standa

Malé představení

Zpět


 ↑↑ nahoru ↑↑